Kusadası elektronik servisi 0256 612 27 59 - Kuşadası Klima Servisi 0256 612 2759

İçeriğe git

Ana menü:

Kusadası elektronik servisi 0256 612 27 59

Elektronik > Kuşadası Elektronik Servisi
KUŞADASI ELEKTRONİK SERVİS
0256 612 27 59


Firmamızın bünyesinde çalışmakta olan endüstri elektronik mühendisimiz, çalışmayan, elektriksel sebeblerden kaynaklanan arızalı televizyon, lcd tv, led tv, plazma tv ve diğer elektronik cihazlarınıza tamir, onarım, bakım, demontaj, montaj ve nakliye işlemlerini en uygun fiyata ve en uygun yedek parçalar ile yapmaktadır. Binlerce kullanılamayacak durumda olan cihazı çalışır duruma getirdik. Unutmayın; onlar markaya, biz kullanıcıya hizmet veririz. Yetkili servisten tek farkımız; markanın değil, kullanıcının yanında olmamız.

Kuşadasında ısıtma ve soğutma hizmeti kapsamında yetkili bayilik ve yetkili servisliği bulunan firmamızın tüm ısıtma cihazlarınıza, uzman ekip ve tam donanımlı atölyesi ile termosifon, şofben, sıvı yakıtlı kat kaloriferi, katı yakıtlı kat kaloriferi, tamir, bakım, onarım, montaj, demontaj ve yedek parça hizmeti bulunmaktadır.

Evinizde yada iş yerinizde sık sık kullandığınız ürünlerin arızalanmaları halinde firmamıza getirerek tamir ve onarım imkanınızı kullanabilirsiniz. Firmamızın otoparkı bulunmaktadır. Siz çayınızı yudumlarken, ustalarımız cihazınızın arızasını gidermek

Markası ne olursa olsun tüm çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu vb. beyaz eşyalarınıza tamir, bakım, onarım ve yedek parça hizmeti vermekteyiz.

 
Copyright 2016. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön