Kuşadası Fujitsu Klima Servisi 613 0522 - Kuşadası Klima Beyaz Eşya Servisi 613 0522

İçeriğe git

Kuşadası Fujitsu Klima Servisi 613 0522

Kuşadası Fujitsu Klima Servisi

Kuşadasında Fujitsu Klima Servisi


FUJİTSU KLİMA Sisteminde bilinen bir klima sisteminin geliştirilerek daha verimli ve kullanışlı olarak birden fazla mahalin iklimlendirilmesi hedefine ulaşmak için tasarlanmıştır. Sistem tekil veya modüler bir dış ünite ve buna bağlı bir veya daha fazla iç ünitenin bakır boru ve branşmanlar vasıtasıyla birbirine bağlanması şeklinde düşünülebilir. Değişken debili bir sistem olması sayesinde gerektiği kadar soğutucu akışkan doğru faz ve doğru zamanda ihtiyaç duyulan iç üniteye sevk edilerek ısıtma veya soğutmada kullanılması sağlanır. Gaz akışı inverter kompresör veya kompresörlerle iç ünitelere dağıtılarak, mekanların iklimlendirilmesi sağlanır. İleri düzey bir kontrol sistemi sayesinde soğutma / ısıtma işlemini aynı anda veya ayrı zamanlarda gerçekleştirebilir.Yalnız her yıl düzenli bakım ve onarımı yapılması çok daha iyi performans ve enerji açısından daha kaliteli olacaktır.

FUJİTSU KUŞADASI KLİMA SERVİSİMİZ tam donanımlı araç filomuz eğitimli uzman teknik personelimizle çağrılarınıza anında yanıt veren çağrı merkezimizle aynı günde servis imkanı sunuyoruz.KUŞADASI ve çevresine servis sunan FUJİTSU klima servisimiz anında çözümlerle kesin teşhis ve garantili iş ve işçilikle her an yanınızdayız.FUJİTSU KUŞADASI KLİMA SERVİSİ olarak klima ile ilgili bütün sorunlarınıza anında cevap veriyoruz,KUŞADASI ve tüm çevre il ve ilçelere 7- 24 klima servisi hizmeti sunuyoruz.

FUJİTSU KLİMA SERVİSİNDE VERDİĞİMİZ SERVİS HİZMETLERİ;
-FUJİTSU KLİMA ARIZA ONARIM,
-FUJİTSU klima montajı,
-FUJİTSU klima demontajı,
-FUJİTSU klima gaz şarjı,
-FUJİTSU klima bakımı,
-FUJİTSU klima kumandası,
-FUJİTSU klima onarımı ve tamiri hizmetleri sunuyoruz firmamızca yapılan iş ve işçilik değişimi yapılan yedek parçanın 1 yıl garantisi vardır.

Kısaca FUJİTSU Klimanızın Bakımı Neden
Gerekli ?
-Sağlığınız için,
-Konforunuzu sağlamanız ve korumanız için,
-Birçok hastalıktan korunmanız için,
-Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanız için,
-Klimanızın ömrünü uzatmak için,
-Hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için,
-Enerji tasarrufu sağlamak için,

FUJİTSU KLİMA SERVİSİ,HİZMETİ ALMAK İÇİN SİZE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ;
KUŞADASI KLİMA TEKNİK SERVİS OLARAK SİZLERE EN ETKİLİ HİZMETİ VERMEK İÇİN BURADAYIZ.....

İçeriğe dön